• Hoofdbestuur

    BestuursfunctieNaamTelefoonnummerE-mail adres
    Voorzitter Roy van der Sangen 06 - 51066488 voorzitter@svwieringerwaard.nl
    Secretaris Bas Dijkshoorn 06 - 16598365 secretaris@svwieringerwaard.nl
    Penningmeester Hans Nieuwenhuizen 0224 - 223919 penningmeester@svwieringerwaard.nl
    Wedstrijdsecretaris SR Michel van der Wardt 06 - 47782714 wedstrijdsecretaris@svwieringerwaard.nl
    Cöordinator Handbal Kim de Vries 06 - 29290845 wieringerwaard@handbal.nl
    Kantine zaken algemeen Arjan Schenk 06 - 53681071 kantine@svwieringerwaard.nl
    Accomodatie Ruud Groot 06 - 55554808 accomodatie@svwieringerwaard.nl
    Consul velden Wim Groot 06 - 53744490
    PR / Reclame borden Anne Boot 06 - 25076758
  • Jeugdbestuur

    BestuursfunctieNaamTelefoonnummerE-mail adres
    Voorzitter Arnold de Graaf 06 - 22918898 arnold-gerdie@quicknet.nl
    Secretaris Hans Kater 06 - 16598365 hanskater@quicknet.nl
    Bestuurslid Petra Griffioen 06 - 20425539 mg.griffioen@quicknet.nl
  • Begeleiders en Trainers

    Team Functie Naam Telefoonnummer
    Wieringerwaard 1 Trainer / Coach Jack Vledder 06 - 51803710
    Begeleider Yorick Hoogeveen 06 - 27160293
    Wieringerwaard 2 Begeleider Luuk van Zoonen 06 - 25234955
    Wieringerwaard 3 Begeleider Bram van Woerkom 06 - 18991379
    Wieringerwaard 4 Begeleider Bas Dijkshoorn 06 - 16598365
    Wieringerwaard JO18 Begeleider Martin Griffioen 06 - 22936612
    Trainer Yorick Hoogeveen 06 - 27160293
    Wieringerwaard JO17 Begeleider Hans Nieuwenhuizen 06 - 23871863
    Begeleider Cees van den Oever 06 - 54386480
    Trainer Yorick Hoogeveen 06 - 27160293
    Wieringerwaard MO15 Begeleider Dirk van Duin 06 - 53658081
    Wieringerwaard JO13 Begeleider Martthijs Emmerik 06 - 49000904
    Begeleider Ewald Gouwenberg 06 - 13447124
    Wieringerwaard JO11 Begeleider Ivo de Block 06 - 21228825
    Begeleider Steffan Dalbke 06 - 33307300
    Wieringerwaard JO10 Begeleider Martijn de Graaf 06 - 37194786
    Wieringerwaard JO9 Begeleider Bas Dijkshoorn 06 - 16598365
    Begeleider Lasr Borst 06 - 29446034
  • Locatie